Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet Satın Al

Markalar


TESLİMAT İŞLEMLERİ SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASI İLE ELİME ULAŞACAK?

Sitemizden yapacağınız alışverişleriniz Türkiye'nin en güvenilir kargo firmalarından Yurtiçi Kargo vasıtasıyla size ulaştırılacaktır.

SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE ELİME ULAŞIR?

Siparişiniz bize ulaştığı andan itibaren ürününüz  3  gün içerisinde size gönderilecektir.  Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

KARGO ÜCRETİNİ KİM ÖDÜYOR?

Sitemizden yapacağınız 70 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

70 TL’nin altında ki alışverişlerinizde ise 3,90 TL sabit kargo ücreti vardır.

 Ayrıca hesaba havale veya  eft yapmak yerine kapıda ödeme seçeneğiyle ödeme yapmak istiyorsanız kargo ve ürün maliyetinden hariç olarak 6,90 TL(Altı TL Doksan Krş.) daha kapıda ödeme maliyeti olarak faturanıza yansıtılacaktır.

SİPARİŞ ELİME ULAŞTIĞINDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Kargo ile elinize ulaşan ürünün fatura veya sevk irsaliyesi olup olmadığını kontrol ediniz. Faturası veya irsaliyesi olmayan ürünü teslim almayınız.Ürünü teslim alırken kargo görevlisinin yanında açıp kontrol edebilirseniz ürünün size sağlam teslim edildiğinden emin olursunuz.

SİPARİŞİMLE BİRLİKTE FATURA VEYA İRSALİYE GELMEDİ NE YAPMALIYIM?

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız veya irsaliyemiz yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız veya irsaliyesi siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura veya irsaliyesi size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura veya irsaliye için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması sağlanacak veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

KARGO PAKETİM ZARAR GÖRMÜŞ NE YAPMALIYIM?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim alırken firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz ve eğer üründe herhangi bir kusur mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağının sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda firmamıza bildiriniz. Firmamız en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

BULUNDUĞUM YERDE KARGO FİRMASI YOK SİPARİŞİM BANA NASIL ULAŞACAK?

 Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, (Yurtiçi Kargo) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.