Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet Satın Al

Markalar

Nivalis Keçi Boynuzu Pekmezi

15,00 TL KDV dahil

Sepete ekle

2400

İçinde bulunan keçiboynuzu çekirdeği tozu sayesinde hem yüksek vitamin  hem de lezzet  doludur.

Detayı

faydaları

   Keçiboynuzu kalsiyum bakımından çok zengindir (sütün 3 katı) İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir
  Balgam söktürür,göğsü yumuşatır,bronşları açar, sigara tiryakileri için faydalıdır ve nefes darlığına oldukça etkilidir.(Alerjik nefes darlığı çekenlere ısrarla keçiboynuzu pekmezi tavsiye edilir.) 
  Yüksek ham selüloz etkisi ile bağırsak rahatsızlıklarına ve gastrite etkilidir. Mide ve bağırsak gazlarını dışarı atarak mide şişkinliğini giderir.
 Bağırsak kurdu, tenya, solucan gibi bağırsak parazitlerini temizler. Mideye kuvvet verir. Yüksek mineral ve vitamin içeriği ile de diş ve diş etleri üzerinde çok olumlu etkileri vardır.
İnsanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir. 

 kullanım şeklİ

   Günlük öğün yemeklerinde tüketilebileceği gibi.Zindelik vermesi  ve işstah açması için yemekelerden yarım saat kadar önce birer tatlı kaşığı yenilebilir.İçinde bulunan keçiboynuzu çekirdeği tozu sayesinde diğer tüm pekmez çeşitlerinden çok daha lezzetlidir.Çocuklarınızın neredeyse çikolatadan ayırt edemeyeceği lezzeti sayesinde rahatlıkla tüketecek ve faydasını göreceksiniz.

İçerİk

Keçiboynuzu pekmezi

Daha önce bir yorum yapılmamış.

Sadece kayıtlı kullanıcılarımız yorum yapabilir.